Teczki ofertowe A4

Specjalne okładki na dokumenty istnieją od bardzo dawna, jednak personalizowane teczki z logotypem firmy i informacjami o niej zaczęły pojawiać się stosunkowo niedawno, w ostatnich kilku dekadach. Teczka firmowa to nie tylko okładka na dokumenty, więc…

Co to jest teczka firmowa?

Teczka firmowa to zestaw materiałów reklamowych, które reprezentują Twoją firmę w kontaktach z klientami. Teczka zawiera wizytówkę, ulotki, foldery i inne elementów, które są używane w biznesie. Ważne, by te materiały były spójne z Twoją marką i przekazywały jasny przekaz. Dzięki temu Twoja firma będzie postrzegana jako profesjonalna i wiarygodna. Obecnie trudno sobie wyobrazić firmę nie mającej własnej tożsamości i wizerunku.
Teczka jest jednym z podstawowych elementów wizerunku i przypadku Twojej firmy poprawi komunikację z klientami, wzmocni twoją markę i ułatwi współpracę z partnerami biznesowymi.

Podstawowa  funkcja

Czysto techniczną funkcją teczki firmowej jest przechowywanie i organizowanie dokumentów i materiałów związanych z działalnością firmy, takich jak oferty, katalogi, cenniki czy ulotki. Teczka ta może również służyć jako podstawowe narzędzie komunikacyjne dla przedstawicieli handlowych, umożliwiając prezentację firmy w sposób uporządkowany i profesjonalny.

Dodatkowe korzyści, wartość dodana

Teczka jest jednym z podstawowych elementów wizerunku i przypadku Twojej firmy poprawi komunikację z klientami, wzmocni twoją markę i ułatwi współpracę z partnerami biznesowymi.

Budowanie pozytywnego wizerunku

Teczka to jedno z podstawowych narzędzi do budowy wizerunku firmy. Dzięki niej możesz przedstawić swoją firmę w sposób spójny i profesjonalny, co przyczyni się do zwiększenia jej prestiżu i wiarygodności w oczach klientów i kontrahentów. Teczka firmowa jest też narzędziem do pozyskiwania nowych klientów i kontrahentów.

Ułatwienie współpracy z partnerami biznesowymi

Teczka jest również przydatna podczas współpracy z Twoimi partnerami. Dzięki teczce kontrachenci łatwo zapoznają się z ofertą firmy. Na spotkaniach biznesowych łatwo będziesz mógł wyeksponować Twoją ofertę.

​Druk teczek ofertowych A4

Teczki są zaprojektowane tak aby pomieścić dokumenty w formacie A4. Oferujemy je na papierze kreda mat 350g lub karton jednostronny. Druk CMYK jednostronny lub dwustronny. W zależności od ilości stron jaką mają pomieścić stosujemy odpowiednio wybrany wykrojnik. Teczki mogą posiadać kieszonkę na wizytówkę, zakuwki pod gumkę. Każdy wzór można uszlachetnić folią soft touch, folią matową lub folią błysk. Na elegancki mat można dodać lakier UV wybiórczy. Do każdego wzoru dopasujemy Twoje logo i wzór graficzny jeśli posiadasz własne pliki. Możesz zamówić również indywidualny projekt.

Teczki ofertowe standard

Standardowa teczka na dokumenty z grzbietem płaskim posiadająca skrzydełko boczne i dolne – pomieści bez problemu 10 kartek 80 g. Nadruk na papierze kredowym 350 g, Posiada miejsce na wizytówkę. Zalecamy zabezpieczyć teczkę przed ścieraniem

​Teczki specjalne

Dwubigowa i wielobigowa z wieloma miejscami do łamania teczka teczka na dokumenty z grzbietem do 30 mm trzy skrzydełka boczne, dolne i górne – pomieści bez problemu duże ilości dokumentów. Nadruk 4+0 na kartonie 350 g. Dziurki na gumkę i gumka. W zależności od potrzeb drukarnia zrobi foliowanie. 

Sylwia